Huvudförtroendemän och förtroendemän (småbarnspedagogiken)

Epost: förnamn.efternamn@kommunens namn på finska.fi


Huvudförtroendeman förtroendeman (småbarnspedagogiken) Arbetarskyddsfullmäktig
Esbo Erja Lehtonen (erja.lehtonen@espoo.f)

Laura Raittola (laura.raittola@espoo.fi)

Terttu Salonen( terttu.salonen@espoo.fi

Niina Rantala (förmän) (niina.rantala@espoo.fi

Grankulla

Marcus Lång (marcus.lång@kauniainen.fi)
Riitta Ojanperä (riitta.ojanperä@kauniainen.fi)

-

Helsingfors Merja Winter (merja.t.winter@hel.f) Maria Patteri (maria.patteri@hel.fi)


Kyrkslätt Ann-Britt Romar ann-britt.romar@kirkkonummi.fi
Elsi Kuosmanen(elsi.kuosmanen@kirkkonummi.fi) -
Sibbo Christer Jakobsson(christer.jakobsson@sipoo.fi) Riitta-Kaisa Kosonen (riitta-kaisa.kosonen@sipoo.fi -
Vanda Sami Markkanen (sami.markkanen@vantaa.fi)
-

-